Webflow Developer

Begining Course
5/5 - Micro classes - Part-time - 2 months

Join Webflow Bootcamp where you will master web design skills and learn how to create animated and responsive websites.

Curriculum
йосип-кобаль
webflow developer

Design and build responsive websites with Webflow

In a few weeks, you'll learn the basics of web design and explore one of the most popular platforms for creating websites and web interfaces on the global market! After completing the basic course, you'll be able to start a new career as a UX/UI designer, or strengthen your team with new skill sets and develop new directions.

webflow developer

What you'll learn in our Webflow Developer Beginning course

To learn how to create concise, expressive, and stunning interfaces, you have to start with the fundamentals. The basics that combine technique and thinking, design principles, and the right project process.

Webflow
Learn how to create responsive websites
Web structure
Understand the box model, flex box, and element hierarchy
HTML & CSS styling
Understand the basics of HTML and CSS
Elements & components
Learn how to create styles, classes, components, and symbols
Webflow CMS
You will learn how to manage content and create databases
Page Templates
How to create templates for CMS pages
Animation basics in Webflow
You will learn the basics and be able to create trigger animations & interactions
SEO & Site Publishing
Learn how to optimize your website for SEO
webflow developer

Create animated and responsive websites with other designers

In short, here's your upcoming study schedule for the next month. We have thought of everything to the smallest detail and, of course, we have not forgotten about rest.

Реєстрація
Пн
Вивчаємо нові теми
2год · Переглядаємо відео уроки в записі
Щотижня відкриваються уроки в записі. Навчайся у зручний для тебе час і в зручному для тебе темпі.
Video
Вт-Чт
Нетворкінг в чаті
Спілкування, нетворкінг, менторство
Протягом тижня обговорюємо навчальний матеріал у чаті. Лектор готує туторіали.
Chat
Пт
Live Q&A сесії з лектором
1.5год · Нетворкінг з лектором, розбір кейсів
Підключаємось до онлайн зустрічі в Zoom. Лектор відповідає на запитання, розбираємо кейси.
Live
Вих
Чілл
Перезаряджаємось
Відновлюємо сили, проводимо час з сім'єю та друзями. Виділяємо час на свої хобі та захоплення.
Offline
webflow-developer-курс-йосип-кобаль
webflow developer

Meet the alumni of the Webflow Developer course

Read testimonials and stories from our Webflow Developer alumni

Антон

Київ, Україна

Випускник курсу

Треба сказати, що Кобі (лектор) приділяє дуже багато уваги матеріалу, до найдрібніших деталей відповідає на питання і розкриває навіть дрібні теми. Видно також, що Кобі бажає дати змістовну основу і базу взагалі з верстки, щоб ти міг розуміти й поза межами вебфлоу, що відбувається у HTML і CSS взагалі, та як потрібно правильно будувати сайти взагалі.  

Аліна

Вінниця, Україна

Випускниця курсу

Мені завжди хотілося займатися чимось творчим, але склалося так, що я вже три роки працюю офіс-менеджером у приватній клініці. Якось побачила рекламу і прийшла на вебінар Choice31 про Webflow. Так, це виглядало трохи складно і я насправді боялася. Але все одно пішла на курс: не пожалкувала жодного разу. Зараз розмістила своє портфоліо і набираю кейси, щоб його доповнити. Тепер гордо себе називаю Webflow Developer

Ольга

Житомир, Україна

Випускниця курсу

Перш за все, хочу сказати дякую за ваші старання. Сподбався формат курсу, тому що кожен робив верстку під свій макет, тобто найбільш наближено до реального проєкту. Круто, що лекціїї були у вигляді воркшопу, відразу розумієш логіку дій та інструменту. Йосип дуже офігезно доносить інформацію. Повторює, якщо треба, і переймається чи всі все зрозуміли. Після курсу в мене залишились тільки позитивні враження. Не пошкодувала, що пішла саме на ваш курс.  Щиро дякую!

Юлія

Львів, Україна

Випускниця курсу

Курс максимально практичний, а лектор просто вааау. Спершу було доволі складно, але усі на курсі дуже доброзичливі і з усім допомагають. Подобається нетворкінг у чаті, можна поставити будь-яке питання і отримати відповідь. У нашій групі є і початківці, і більш досвідчені люди. Класно, що програма курсу побудована так, щоб корисно і цікаво було для людей з різними рівнями. Дякую!

Олексій

Краків, Польща

Випускник курсу

Я SMM-менеджер, працюю у Польщі. Веду сторінки для кількох бізнесів. Дизайн завжди був моїм хобі, але я не займався цим професійно. Робив картинки у Canva, трохи працював у Figma. На курсі вдалося вивчити Webflow так, що зміг взяти свій перший проєкт. Тепер планую перетворити Webflow на свою основну роботу.

Анна

Хмельницьк, Україна

Випускниця курсу

Неймовірно крутий курс! Отримала основи-основ. Далі з такою базою - тільки вперед! Йосип - дуже сильний і толковий лектор, який дуже легко і змістовно подав матеріал. ДЯКУЮ ВАМ ВЕЛИЧЕЗНЕ

Анна

Кременчук, Україна

Випускниця курсу

Дякую за курс Choice 31, а особливо Йосипу Кобалю (не лектор, а мрія). Webflow тепер більше не "незрозуміла космомашина", а крутий інструмент для втілення моїх ідей, якого мені дуже бракувало.

Анна

Київ, Україна

Випускниця курсу

Дуже сподобалось, наскільки уважно Йосип підходив до кожного питання, пояснюючи, розбираючись. І загалом - теорія, лайви - все дуже круто.

Віктор

Київ, Україна

Випускник курсу

Курс дуже сподобався, Йосип чудовий лектор, все зрозуміло.

webflow developer

Інструменти курсу Webflow Developer

Наш онлайн-курс розроблений на основі новітніх інструментів з проектування веб-інтерфейсів. Команда Choice31 практики, тому ми навчаємо дизайнерів інструментам, які самі щодня використовуємо у роботі та які допоможуть досягти успіхів у твоїй новій кар'єрі.

Webflow
No-code платформа для створення та запуску сайтів.
Figma
Графічний редактор з проектування веб інтерфейсів.
Notion
Робочий простір для організації роботи та систематизації даних.
Loom
Інструмент для запису фідбеку та спілкування у форматі відео.
Slack / Telegram
Месенджери для спілкування та релізу продуктових апдейтів.
Zoom
Інструмент для проведення онлайн зустрічей команди.
webflow developer

Лектор

Давай знайомитись, мене звати Йосип Кобаль – я дизайнер з Ужгорода та сертифікований експерт Webflow, з досвідом в галузі UX/UI 6+ років.

йосип-кобаль-лектор-webflow
Йосип Кобаль 🇺🇦
Webflow Developer
UX/UI Designer у Ringostat

Разом з колегами з Choice 31, ми стоврили курс, який не про весь веб-дизайн (його забагато для 1 місяця). Це курс з фундаментальних основ, які закладають правильні принципи роботи з Webflow на роки.

webflow developer

Запитання

На цьому етапі зазвичай виникає багато запитань. Я завжди мотивую студентів задавати запитання, тому не зволікай, знаходь мене у соцмережах та запитуй, що саме тебе цікавить щодо курсу. Буду радий знайомтсву з тобою.

Скільки студентів у групі?

Максимальна кількість студентів у межах потоку 30. Для нас дуже важливо зберегти індивідуальний підхід у навчанні. Це дає можливість сфокусуватись на підтримці та мотивації кожного студента.

Чи підійде цей курс для мене?

Наш курс підійде всім, хто бажає навчитися основам веб-дизайну та опанувати новітній інструмент no-code розробки. Також це хороша можливість вдосконалити свій скілсет для досвідчених дизайнерів, проте які ще не працювали з Webflow.

Матеріали та модулі курсу будуть однаково корисні, як для початківця, який хоче отримати свій перший досвід, так і для дизайнера, який шукає можливість збільшити свій середній чек, розвиваючи свою кар'єру фрілансера за допомогою Webflow.

Як проходить навчання? Лекції у записі чи навчання онлайн?

Навчання на курсі відбувається 100% наживо у реальному часі. Ти матимеш можливість задавати мені запитання та отримуватимеш регулярний фідбек протягом всього курсу. Ти також матимеш можливість переглядати записи уроків.

Чому Choice31 vs інші?

Дві причини.

Наш курс відрізняється від типових онлайн курсів із заздалегідь підготовленими записами, що нерідко позбавлені акутальності. На відміну від схожих курсів, ми пропонуємо живе навчання з доступом до останніх оновлень платформи та акутальними даними. Тому ти отримаєш можливість приєднатися до живого класу та запитувати будь що, як у лектора, так і у своїх одногрупників. Це набагато веселіше!

Команда Choice31 практики, отже ти навчатимешся тому, що часто може статися у житті веб-дизайнера на практиці. Ти навчатимешся теорії, однак практикуватимешся на реальних кейсах, що трапляються при роботі з веб-інтерфейсами за допомогою Webflow.